vestel klima servis numarası vestel klima servisi telefonu
Vestel Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisivestel.com

Vestel klima gazının bittiği nasıl anlaşılır

Vestel klima gazının bittiği nasıl anlaşılır Klimalar artık her evde sıklıkla kullandığımız cihazlar arasında yer almaya başlamıştır. Ülkemizde üretilen yerli klima markası Vestel, iklimlendirme sektöründe de oldukça iddialı görünüyor. En çok tercih edilen yerli klima markaları arasında Vestel klima da yer almaktadır. Klima gazı, klimanın çalışması için önemli bir etkendir. Klima gazının eksilmesi, klima gaz dolumu gerektirir.

Klima gazının bittiğini nasıl anlaşılır?

Bu durumun farklı şekillerde anlaşılması söz konusudur. Vestel klima gazının bittiğini anlamak için; öncelikle Vestel klima soğuk üfleme gücünü kontrol ediniz. Vestel klima yeterince soğuk üflemiyor ise nedeni, klima gazının eksilmesi yada bitmesi olabilir. ,

Bir başka yöntem, klima gazının bittiğini anlamak için klimayı çalıştırın, klima dış ünitesinde borunun durumuna bakın eğer buzlanma, karlanma var ise klima gazının eksik olduğu anlaşılır. Boruda tıkanma var ise de bu karlanma olayı olabilir.

Vestel klima gazı neden biter?

Normal durumda Vestel klima gazının bitmesi gibi bir durum olmaz. Klima gazının bitmiş olması veya eksilme nedeni, klima borularında sızıntı olabilir, yanlış klima montajı yada klimanın taşınması sırasında zarar görmesi sebebi ile klima gazı boşalmış olabilir.

Klima gazı bitmiş ne yapmalıyım?

Vestel klima gazı bitmiş ise, gaz dolumu gereklidir. Klima gaz dolumu evde kendinizin yapabileceği bir işlem değildir. Güvenilir bir klima servisi ile irtibata geçerek, klima gaz dolum işlemini yaptırmalısınız. Vestel klima gaz dolum fiyatı ne kadar hemen öğrenin, 0212 876 0 888.

Klima gazının bittiğini anladığınız da bizimle hemen irtibata geçerek, Vestel klima servisi talebinde bulunabilirsiniz. Klima bakım ücretini öğrenir, en iyi hizmeti uygun fiyat ile sunmaya gayret ediyoruz. Sefaköy Vestel klima servisi, Halkalı Vestel klima gaz dolum işlemi, Atakent Vestel klima servisi.

kayıt tarihi 07.05.2018    izleme sayısı Okunma ( 7095 )
web meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema